W dniu 6 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury w Przemyślu odbył się III Konkurs Piosenki Patriotycznej dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Naszą szkołę godnie reprezentowały uczennice: Ksenia Ficak (kl.7b), Klaudia Tadla (kl.7b), Katarzyna Marmura (kl.8b), Aleksandra Barycka (kl.8b), Jagoda Wasiewicz (kl.8b) i Zuzanna Nizio (kl.8b).

Ponad dwustu młodych ludzi otrzymało z rąk marszałka Władysława Ortyla stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Uroczystość odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie 15 października 2018 roku. To już 11. edycja gali „Nie zagubić talentu”.

W piątek 26 października uczniowie klas VII a i VII b oraz III a gimnazjum uczestniczyli wraz z wychowawcami w krótkiej wycieczce do jednostki wojskowej w Przemyślu. Z okazji Święta V Batalionu Strzelców Podhalańskich przygotowano tam dla zwiedzających mnóstwo atrakcji.

W tym roku obchody Dnia Edukacji Narodowej trwały nieco dłużej niż zwykle. Ponieważ 14 października wypadało w niedzielę, niektórzy uczniowie już w piątek złożyli życzenia swoim nauczycielom, a Rada Rodziców przygotowała dla kadry pedagogicznej słodki upominek. W poniedziałek do życzeń dołączyli się przedstawiciele Rady Samorządu Uczniowskiego

V Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Kolekcja czerwieni’’


Zapraszamy uczniów naszej szkoły i nie tylko do udziału w V Powiatowym Konkursie Plastycznym „Kolekcja czerwieni”. Prace plastyczne w formacie A-3 wykonane techniką: rysunek, malarstwo lub kolaż należy przynosić do p. Joanny Błaszczyszyn w terminie do 22.01.2018 r. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi 19 lutego 2018 r. w auli szkolnej podczas finału IV Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego „English Factor” dla Klas Piątych i Szóstych Szkół Podstawowych. Szczegóły dotyczące konkursu plastycznego znajdziecie w regulaminie podanym poniżej.
Regulamin konkursu - pobierz