Przedłużamy rekrutację do klasy VII na rok szkolny 2018/2019.

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu ogłasza nabór do klasy VII na rok szkolny 2018/2019. Rodzice zainteresowani przeniesieniem dziecka do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Gimnazjalnymi Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu powinni przedłożyć podanie w sekretariacie szkoły

V Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Kolekcja czerwieni’’

Zapraszamy uczniów naszej szkoły i nie tylko do udziału w V Powiatowym Konkursie Plastycznym „Kolekcja czerwieni”. Prace plastyczne w formacie A-3 wykonane techniką: rysunek, malarstwo lub kolaż należy przynosić do p. Joanny Błaszczyszyn w terminie do 22.01.2018 r. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi 19 lutego 2018 r. w auli szkolnej podczas finału IV Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego „English Factor” dla Klas Piątych i Szóstych Szkół Podstawowych. Szczegóły dotyczące konkursu plastycznego znajdziecie w regulaminie podanym poniżej.

Regulamin konkursu - pobierz