Rozpoczęcie roku szkolnego miało w naszej szkole szczególny charakter. Zmieniliśmy bowiem swoją siedzibę i przenieśliśmy działalność z gmachu I Liceum Ogólnokształcącego do budynku przy ul. Dworskiego 25.



SZKOŁA PODSTAWOWA
STOWARZYSZENIA ABSOLWENTÓW I LO W PRZEMYŚLU


OGŁASZA REKRUTACJĘ
DO KLAS I-VIII NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Ponad dwustu młodych ludzi otrzymało z rąk marszałka Władysława Ortyla stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Uroczystość odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie 15 października 2018 roku. To już 11. edycja gali „Nie zagubić talentu”.

ROK SZKOLNY 2018/2019


Nagrodzeni 2018/2019 - gimnazjum

Michał Furgała:
- laureat XIX Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji,
- wyróżniony finalista XXXIV Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego im. prof. J. Marszała,
- laureat konkursu matematycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019,
- laureat konkursu chemicznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019,
- laureat konkursu fizycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019

Michał Dyrda:
- laureat II Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów,
- laureat XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolną Polskę”,
- finalista V Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości,
- laureat konkursu historycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019,
- finalista konkursu geograficznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019

Maja Salamon:
- laureatka V Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości,
- laureatka konkursu polonistycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019,
- finalistka konkursu z języka angielskiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019

Kacper Chlastawa:
- finalista XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolną Polskę”,
- laureat konkursu historycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019

Paweł Brud:
- finalista XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolną Polskę”,
- finalista konkursu fizycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019

Artur Gierlak:
- finalista XIX Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji,
- finalista konkursu matematycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019

Aleksandra Kondrat:
- finalistka V Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości,
- finalistka XIX Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach o św. Andrzeju Boboli

Gabriela Ziobro – laureatka konkursu polonistycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019

Miłosz Grodecki – laureat konkursu fizycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019

Oktawiusz Doroszuk – laureat konkursu chemicznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019

Oliwia Cieleń – finalistka konkursu polonistycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019

Aleksandra Kamińska – finalistka konkursu polonistycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019

Kacper Kraśnik – finalista konkursu chemicznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019

Bartosz Psik – finalista konkursu fizycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019

Adam Siewarga – finalista konkursu fizycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019

Ewa Woźniczka – finalistka konkursu polonistycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019