SZKOŁA PODSTAWOWA
STOWARZYSZENIA ABSOLWENTÓW I LO W PRZEMYŚLU


OGŁASZA REKRUTACJĘ
DO KLAS I-VIII NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Ponad dwustu młodych ludzi otrzymało z rąk marszałka Władysława Ortyla stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Uroczystość odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie 15 października 2018 roku. To już 11. edycja gali „Nie zagubić talentu”.

Rok szkolny 2012/2013



Rok szkolny 2012/2013

Marcin Hamielec
(uczeń klasy III)
  • laureat kuratoryjnego konkursu z historii,
  • laureat konkursu „Losy żołnierza...”

Andrzej Gierlak
(uczeń klasy III)
  • laureat kuratoryjnego konkursu z matematyki,

Jakub Bauer
(uczeń klasy II)
  • laureat kuratoryjnego konkursu z chemii,

Lubosz Furga
(uczeń klasy III)
  • laureat konkursu „Losy żołnierza...”

Michał Tadla
(uczeń klasy III)
  • laureat konkursu „Losy żołnierza...”

Marek Czyżewski
(uczeń klasy III)
  • finalista kuratoryjnego konkursu z fizyki,
  • wyróżniony finalista XIII Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. F. Leji,
  • finalista Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

Patrycja Bruździńska
(uczennica klasy III)
  • finalistka kuratoryjnego konkursu z matematyki,
  • finalistka kuratoryjnego konkursu z fizyki

Paula Szumełda
(uczennica klasy III)
  • finalistka kuratoryjnego konkursu z języka angielskiego,
  • finalistka kuratoryjnego konkursu z języka niemieckiego

Filip Lipiński
(uczeń klasy III)
  • finalista kuratoryjnego konkursu z matematyki,
  • wyróżniony finalista XIII Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. F. Leji

Paweł Duplaga
(uczeń klasy II)
  • wyróżniony finalista XIII Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. F. Leji

Karolina Półchłopek
(uczennica klasy II)
  • finalistka kuratoryjnego konkursu z matematyki,
  • wyróżniona finalistka XIII Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. F. Leji

Ewa Mróz
(uczennica klasy III)
  • finalistka kuratoryjnego konkursu z języka angielskiego

Anna Bieniasz
(uczennica klasy II)
  • finalistka kuratoryjnego konkursu z języka polskiego

Tomasz Warcholak
(uczeń klasy III)
  • finalista kuratoryjnego konkursu z chemii

Krzysztof Geleta
(uczeń klasy III)
  • finalista kuratoryjnego konkursu z fizyki