W dniu 6 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury w Przemyślu odbył się III Konkurs Piosenki Patriotycznej dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Naszą szkołę godnie reprezentowały uczennice: Ksenia Ficak (kl.7b), Klaudia Tadla (kl.7b), Katarzyna Marmura (kl.8b), Aleksandra Barycka (kl.8b), Jagoda Wasiewicz (kl.8b) i Zuzanna Nizio (kl.8b).

W piątek 26 października uczniowie klas VII a i VII b oraz III a gimnazjum uczestniczyli wraz z wychowawcami w krótkiej wycieczce do jednostki wojskowej w Przemyślu. Z okazji Święta V Batalionu Strzelców Podhalańskich przygotowano tam dla zwiedzających mnóstwo atrakcji.

W tym roku obchody Dnia Edukacji Narodowej trwały nieco dłużej niż zwykle. Ponieważ 14 października wypadało w niedzielę, niektórzy uczniowie już w piątek złożyli życzenia swoim nauczycielom, a Rada Rodziców przygotowała dla kadry pedagogicznej słodki upominek. W poniedziałek do życzeń dołączyli się przedstawiciele Rady Samorządu Uczniowskiego

Rekrutacja

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu ogłasza nabór do klasy VII na rok szkolny 2018/2019. Rodzice zainteresowani przeniesieniem dziecka do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Gimnazjalnymi Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu powinni w terminie do 30 kwietnia 2018 roku przedłożyć podanie w sekretariacie szkoły.

Niezbędne dokumenty:
1. Podanie (dostępne na stronie szkoły lub w sekretariacie)
2. Świadectwo ukończenia klasy V
3. Wykaz ocen z I półrocza klasy VI
4. Opłata wpisowa 50 zł (bezzwrotna, uiszczana w sekretariacie szkoły).

Rekrutacja trwa od 29.01.2018 r. - 30.04.2018 r.

Od 22.06.2018 r. do 27.06.2018 r. prosimy o dostarczenie świadectwa promocyjnego do klasy siódmej. W oparciu o nie nastąpi rekrutacja do szkoły i dalsza procedura przeniesienia ucznia do naszej szkoły.

Podanie - pobierz