- Tylko u NAS -

Rekrutacja

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Przemyślu pragnie poinformować, że rozpoczął starania o przekształcenie Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Szkołę Podstawową z Oddziałami Gimnazjalnymi Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu. Obecnie oczekujemy na oficjalne zmiany wpisów oraz potrzebne zgody. Po ich uzyskaniu szkoła będzie mogła oficjalnie rozpocząć działalność od 1 września 2017 roku.

Równocześnie pragniemy poinformować wszystkich zainteresowanych Rodziców, iż w roku szkolnym 2017/2018 zamierzamy uruchomić klasy siódme. Zgodnie z obowiązującymi przepisami możliwość przeniesienia do klasy programowo wyższej może nastąpić dopiero po ukończeniu klasy niższej. Z tych powodów przeniesienie obecnych szóstoklasistów do naszej szkoły nastąpi po ukończeniu przez nich wyżej wymienionej klasy. Wszystkie formalności będzie można załatwić w sekretariacie szkoły przy ul. Słowackiego 21, gdzie będzie także kontynuowana nauka klas siódmych. Podania w sprawie przeniesienia uczniów do naszej szkoły będą przyjmowane od 23.06.2016 r.

W związku z koniecznością podjęcia decyzji o liczbie uruchamianych klas siódmych prosimy o złożenie w sekretariacie szkoły, w terminie do 30 kwietnia 2017 r ., wstępnej deklaracji woli przeniesienia swoich dzieci do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Gimnazjalnymi Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu.

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu

Deklaracja woli przeniesienia dziecka - pobierz