- Tylko u NAS -

Konkursy Przedmiotowe

Rok szkolny 2007/2008
(pierwszy rok istnienia szkoły)

Mateusz Dombrowski
(uczeń klasy I)
  • finalista konkursu matematycznego w województwie podkarpackim
Rok szkolny 2008/2009

Mateusz Dombrowski
(uczeń klasy II)
  • laureat konkursu matematycznego w województwie podkarpackim (II miejsce)
  • finalista IV Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
  • finalista IX Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. F. Lei dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
Rok szkolny 2009/2010

Anna Gierlak
(uczennica klasy II)
  • laureatka konkursu matematycznego w województwie podkarpackim
  • laureatka V Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

Mateusz Dombrowski
(uczeń klasy III)
  • laureat V Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
  • laureat konkursu matematycznego w województwie podkarpackim
  • finalista XXV Konkursu Matematycznego im. J. Marszała dla szkół ponadgimnazjalnych (jedyny gimnazjalista w finale)
  • uczestnik LX Olimpiady Matematycznej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Hubert Szolc
(uczeń klasy II)
  • laureat konkursu fizycznego w województwie podkarpackim
Rok szkolny 2010/2011

Anna Gierlak
(uczennica klasy III)
  • laureatka konkursu matematycznego w województwie podkarpackim
  • laureatka VI Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
  • laureatka XXVI Konkursu Matematycznego (w pionie liceum)
  • finalistka konkursu fizycznego w województwie podkarpackim

Patryk Szczepański
(uczeń klasy II)
  • laureat konkursu matematycznego w województwie podkarpackim
  • finalista konkursu fizycznego w województwie podkarpackim

Hubert Szolc
(uczeń klasy III)
  • finalista konkursu fizycznego w województwie podkarpackim
  • finalista konkursu matematycznego w województwie podkarpackim

Rafał Tryniecki
(uczeń klasy III)
  • finalista VI Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
  • finalista konkursu fizycznego w województwie podkarpackim

Michał Solarz
(uczeń klasy III)
  • finalista konkursu Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

Paweł Bukalski
(uczeń klasy III)
  • laureat konkursu informatycznego w województwie podkarpackim
Rok szkolny 2011/2012

Patryk Szczepański
(uczeń klasy III)
  • laureat konkursu matematycznego w województwie podkarpackim
  • finalista konkursu fizycznego w województwie podkarpackim

Lubosz Fruga
(uczeń klasy II)
  • laureat konkursu Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

Mateusz Gemra
(uczeń klasy II)
  • laureat konkursu Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego
  • finalista konkursu z języka niemieckiego w województwie podkarpackim
  • finalista konkursu matematycznego w województwie podkarpackim
  • finalista konkursu historycznego w województwie podkarpackim

Piotr Binduga
(uczeń klasy III)
  • finalista konkursu matematycznego w województwie podkarpackim

Krzysztof Geleta
(uczeń klasy III)
  • finalista konkursu fizycznego w województwie podkarpackim

Norbert Mnatsakanyan - Nowak
(uczeń klasy III)
  • finalista konkursu z języka angielskiego w województwie podkarpackim

Paula Szumełda
(uczeń klasy III)
  • finalista konkursu z języka niemieckiego w województwie podkarpackim