W środę 19 czerwca zakończyliśmy oficjalnie rok szkolny 2018/2019. Uroczystość rozpoczął hymn państwowy w wykonaniu wszystkich obecnych w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Przemyślu uczniów, rodziców, nauczycieli oraz zaproszonych gości.

Zmiana planu lekcji

Dodane przez pawpol dnia ndz., 04/28/2019 - 11:42

Informujemy, że w dziale ORGANIZACJA / PLAN LEKCJI i na stronach dziennika elektronicznego Librus dostępny jest aktualny plan lekcji dla klas szkoły podstawowej i gimnazjum od 29 kwietnia 2019 roku.