Zajęcia świetlicowe w naszej szkole !!!

Dodane przez pawpol dnia śr., 10/09/2019 - 11:18

W nowym roku szkolnym 2019/2020 po raz pierwszy otworzyliśmy świetlicę z dużym zapleczem edukacyjnym. Nasi wychowankowie uczestniczą w zajęciach artystycznych, językowych, patriotycznych, sportowych i profilaktycznych. Dzieci chętnie biorą udział w dodatkowych lekcjach z języka angielskiego, przygotowaniach do przedstawień okolicznościowych oraz grach i zabawach edukacyjnych. W tym roku szczególny nacisk kładziemy na kształtowaniu kompetencji matematycznych, językowych, społecznych i patriotycznych. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!!!