Rozpoczęcie roku szkolnego miało w naszej szkole szczególny charakter. Zmieniliśmy bowiem swoją siedzibę i przenieśliśmy działalność z gmachu I Liceum Ogólnokształcącego do budynku przy ul. Dworskiego 25.

Ponad dwustu młodych ludzi otrzymało z rąk marszałka Władysława Ortyla stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Uroczystość odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie 15 października 2018 roku. To już 11. edycja gali „Nie zagubić talentu”.

Zajęcia świetlicowe w naszej szkole !!!

Dodane przez pawpol dnia śr., 10/09/2019 - 11:18

W nowym roku szkolnym 2019/2020 po raz pierwszy otworzyliśmy świetlicę z dużym zapleczem edukacyjnym. Nasi wychowankowie uczestniczą w zajęciach artystycznych, językowych, patriotycznych, sportowych i profilaktycznych. Dzieci chętnie biorą udział w dodatkowych lekcjach z języka angielskiego, przygotowaniach do przedstawień okolicznościowych oraz grach i zabawach edukacyjnych. W tym roku szczególny nacisk kładziemy na kształtowaniu kompetencji matematycznych, językowych, społecznych i patriotycznych. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!!!