W piątek 26 października uczniowie klas VII a i VII b oraz III a gimnazjum uczestniczyli wraz z wychowawcami w krótkiej wycieczce do jednostki wojskowej w Przemyślu. Z okazji Święta V Batalionu Strzelców Podhalańskich przygotowano tam dla zwiedzających mnóstwo atrakcji.

W tym roku obchody Dnia Edukacji Narodowej trwały nieco dłużej niż zwykle. Ponieważ 14 października wypadało w niedzielę, niektórzy uczniowie już w piątek złożyli życzenia swoim nauczycielom, a Rada Rodziców przygotowała dla kadry pedagogicznej słodki upominek. W poniedziałek do życzeń dołączyli się przedstawiciele Rady Samorządu Uczniowskiego

Z pieśnią do niepodległości

Dodane przez pawpol dnia śr., 11/07/2018 - 18:29

W dniu 6 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury w Przemyślu odbył się III Konkurs Piosenki Patriotycznej dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Naszą szkołę godnie reprezentowały uczennice: Ksenia Ficak (kl.7b), Klaudia Tadla (kl.7b), Katarzyna Marmura (kl.8b), Aleksandra Barycka (kl.8b), Jagoda Wasiewicz (kl.8b) i Zuzanna Nizio (kl.8b). Opiekę artystyczną nad uczennicami sprawowała p. Joanna Cioch. Młodzież miała duże wsparcie ze strony rówieśników, którzy pod opieką wychowawcy, przyszli do MDK wesprzeć swoje koleżanki w ich zmaganiach artystycznych. Na szczególne uznanie zasługują uczennice Ksenia Ficak oraz Zuzanna Nizio, które otrzymały wyróżnienie w konkursie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.