XIX edycja konkursu FOX

Dodane przez pawpol dnia śr., 03/06/2019 - 18:23

We wtorek 5 marca 2019 r. w naszej szkole odbył się konkurs z języka angielskiego FOX. To już XIX edycja zmagań językowych organizowanych przez Śląskie Stowarzyszenie Oświatowe DELTA pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Z tegorocznym testem zmierzyło się 18 uczniów z klas VII i VIII oraz klas III gimnazjum. Uczestnicy odpowiadali na pytania sprawdzające znajomość słownictwa i struktur gramatycznych języka angielskiego oraz dotyczące przeczytanej wcześniej lektury: „Kidnapped” (klasy VII i VIII) oraz „Dracula” (klasy gimnazjalne). Wyniki otrzymamy w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.