Wyprawka ucznia klasy pierwszej

Dodane przez pawpol dnia wt., 08/25/2020 - 18:25

• Podręczniki i ćwiczenia do edukacji wczesnoszkolnej oraz do języka angielskiego w całości dofinansowane są z funduszu MEN – zakupu dokonuje szkoła.
  • Rodzice indywidualnie dokonują zakupu podręcznika do religii.
  • Zeszyty – 16 kartkowy w kratkę i i 16 kartkowy w wąską, kolorową linię (bez marginesów)
  • 2 Zeszyty - 16 kartkowe
  • Piórnik: kredki ołówkowe, 2 ołówki, temperówka z pojemnikiem, gumka, nożyczki, klej w sztyfcie (2 szt.), klej magiczny, linijka, patyczki
  • Teczka na gumkę, a w niej: blok rysunkowy (2 szt.), blok techniczny białe kartki, blok techniczny kolorowe kartki (2 szt.), papier kolorowy (2 szt.), gazeta
  • Plastelina (12 kolorów), pastele mokre (12 kolorów), kredki świecowe (12 kolorów), farby plakatowe(12 kolorów), farby akwarele (12 kolorów), pędzle, pojemnik na wodę
  • Teczka kolorowa na gumkę (na sprawdziany i prace dziecka)
  • Strój sportowy (w worku - podpisany) – koszulka (biała) i krótkie spodenki (granatowe lub czarne)
  • Obuwie do chodzenia w szkole
  • Worek (podpisany) na buty
Wszystkie podręczniki, ćwiczenia i zeszyty oraz inne elementy wyprawki należy podpisać. Proszę również o oprawienie zeszytów, podręczników i ćwiczeń.

Wyprawka ucznia klasy pierwszej (wersja do druku) - pobierz