WYNIKI EGZAMINU GIMNAZJALNEGO I ÓSMOKLASISTY – KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW!!!

Dodane przez pawpol dnia pt., 06/21/2019 - 09:49

Piątek 14 czerwca był dniem, na który gimnazjaliści i ósmoklasiści czekali z dużym zniecierpliwieniem. Nareszcie wiemy, jak nasi tegoroczni absolwenci poradzili sobie z egzaminami kończącymi ich edukację w gościnnych murach Słowaka. Porównaliśmy średnie wyniki naszej szkoły z wynikami kraju i wstępnymi wynikami miasta Przemyśla. Gimnazjaliści najlepiej poradzili sobie z językiem angielskim i polskim. Różnice w punktach procentowych ze wszystkich przedmiotów egzaminacyjnych wahają się od kilkunastu do nawet 34% w przypadku matematyki! Nasi ósmoklasiści najlepiej zdali język angielski, jednak wyniki z pozostałych przedmiotów są niewiele gorsze i wszystkie przekraczają próg 70%. Największą różnicę między wynikiem naszej szkoły a kraju widać w przypadku matematyki – aż 32%!

Składamy gratulacje i podziękowania uczniom oraz ich nauczycielom za kilkuletnią pracę i trud włożony w przygotowanie do egzaminów. Jesteśmy pewni, że uzyskane dzięki temu punkty pozwolą naszym absolwentom rozpocząć w nowym roku szkolnym naukę w wybranych szkołach na wymarzonych profilach.