- Tylko u NAS -

Witaj szkoło!

Dodane przez pawpol dnia pon., 09/18/2017 - 18:34

W dniu 4 września 2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018 z udziałem dyrektora, nauczycieli, uczniów i rodziców. O oprawę muzyczną zadbali uczniowie klas drugich i trzecich, którzy odśpiewali Hymn Polski. Pan Jarosław Dyrda - dyrektor szkoły serdecznie powitał wszystkich zebranych, a w szczególności tych, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg nowej szkoły, czyli siódmoklasistów. Głos zabrał również Prezes Stowarzyszenia Absolwentów I LO, nawiązując do początków tworzenia naszego gimnazjum, aż do przekształcenia go w szkołę podstawową, w związku z nową reformą oświaty. Wszyscy przemawiający życzyli młodzieży sukcesów szkolnych, twórczego myślenia oraz dobrego samopoczucia wśród braci szkolnej. Po zakończeniu uroczystości uczniowie udali się ze swoimi wychowawcami do klas, a następnie do Archikatedry Przemyskiej , gdzie odprawiona została Msza Święta w intencji społeczności szkolnej. Podsumowując, po dwóch miesiącach wakacji wróciliśmy do „szarej rzeczywistości”. Oznacza to, że musimy przestawić nasz zegar na poranne wstawanie i z nowymi chęciami ruszyć do nauki.
Powodzenia!!!