Rozpoczęcie roku szkolnego miało w naszej szkole szczególny charakter. Zmieniliśmy bowiem swoją siedzibę i przenieśliśmy działalność z gmachu I Liceum Ogólnokształcącego do budynku przy ul. Dworskiego 25.

Ponad dwustu młodych ludzi otrzymało z rąk marszałka Władysława Ortyla stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Uroczystość odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie 15 października 2018 roku. To już 11. edycja gali „Nie zagubić talentu”.

Wielkie sukcesy naszego siódmoklasisty!

Dodane przez pawpol dnia pt., 03/20/2020 - 12:04

Jest nam bardzo miło poinformować, że Jakub Gazda, uczeń klasy VII a, osiągnął wielkie sukcesy w I Olimpiadzie Historycznej Juniorów oraz konkursie kuratoryjnym z historii. W dniach 7-8 marca Jakub uczestniczył w centralnych zawodach I Olimpiady Historycznej Juniorów w Poznaniu. Jej organizatorem jest Polskie Towarzystwo Historyczne. Po napisaniu testu i odpowiedzi ustnej nasz uczeń został laureatem XVI miejsca I Olimpiady Historycznej Juniorów. Serdecznie gratulujemy sukcesu Jakubowi i jego opiekunowi merytorycznemu mgr Jarosławowi Dyrdzie.

W piątek 13 marca otrzymaliśmy informację, że Jakub został także laureatem konkursu historycznego dla szkół podstawowych organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie. To już drugi tytuł naszego ucznia w tym konkursie, ponieważ w klasie VI również był jego laureatem. Jakubowi, rodzicom ucznia i nauczycielowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.