Warsztaty artystyczne w kl. III c

Dodane przez pawpol dnia wt., 03/26/2019 - 11:11

W poniedziałek 18 marca 2019 r. klasa III c wzięła udział w warsztatach artystycznych przygotowanych przez panią Bożenę Skibińską i pana Wiesława Skibińskiego – znanych i cenionych grafików, którzy swoje prace eksponują na wystawach w kraju i za granicą. Tematem zajęć była grafika tradycyjna, jej tło kulturowe i techniki pracy. Każdy uczestnik warsztatów otrzymał suchą odbitkę z godłem Polski oraz reprodukcję grafiki w formie pocztówki. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego ciekawego wydarzenia!