W środę 19 czerwca zakończyliśmy oficjalnie rok szkolny 2018/2019. Uroczystość rozpoczął hymn państwowy w wykonaniu wszystkich obecnych w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Przemyślu uczniów, rodziców, nauczycieli oraz zaproszonych gości.SZKOŁA PODSTAWOWA
STOWARZYSZENIA ABSOLWENTÓW I LO W PRZEMYŚLU


OGŁASZA REKRUTACJĘ
DO KLAS I-VIII NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Ponad dwustu młodych ludzi otrzymało z rąk marszałka Władysława Ortyla stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Uroczystość odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie 15 października 2018 roku. To już 11. edycja gali „Nie zagubić talentu”.

Warszawa zdobyta – finał III Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów

Dodane przez pawpol dnia śr., 03/13/2019 - 08:37

W dniach 1-3 marca 2019 roku w Warszawie odbył się finał III edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów. Szkołę Podstawową z Oddziałami Gimnazjalnymi Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu reprezentowali Michał Dyrda z klasy IIIa i Bartłomiej Musz z klasy VIIIa. W rywalizacji finałowej uczestniczyło 75 uczniów z całego kraju. Po teście i odpowiedzi ustnej uczniowie wraz z opiekunami udali się do Zamku Królewskiego na spotkanie z królem, czyli lekcję muzealną.

3 marca 2019 roku zostały oficjalnie ogłoszone wyniki III Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów. Michał Dyrda został laureatem V miejsca, zaś Bartłomiej Musz finalistą III Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów. Opiekunem uczniów był mgr Jarosław Dyrda.

Gratulujemy sukcesu !!.