Udział naszych uczniów w I Powiatowym Dyktandzie z Języka Niemieckiego

Dodane przez pawpol dnia pt., 03/22/2019 - 08:12

Dwoje uczniów naszych klas gimnazjalnych – Aleksandra Kondrat i Akif Hamzayev – spróbowało dziś swoich sił w I Powiatowym Dyktandzie z Języka Niemieckiego organizowanym podczas Dnia Języków Obcych przez germanistki I LO w Przemyślu. W zmaganiach uczestniczyli reprezentanci kilku szkół z Przemyśla i powiatu przemyskiego. Wprawdzie Ola i Akif nie zajęli żadnego z pierwszych trzech punktowanych miejsc, ale sam udział w konkursie okazał się dla nich cennym i ciekawym doświadczeniem. Dodatkowo uczestnicy dyktanda mieli możliwość obejrzenia przygotowanej na Dzień Języków Obcych części artystycznej, w programie której znalazły się piosenki obcojęzyczne, przedstawienie teatralne oraz wykład dr hab. Tomasza Pudłockiego wygłoszony w języku angielskim. Wśród występującej na scenie młodzieży miło nam było również dostrzec absolwentów naszego gimnazjum.