Szkolne eliminacje do drużyny tenisa stołowego

Dodane przez pawpol dnia śr., 11/06/2019 - 14:08

W dniu 30.10.2019r w sali do tenisa stołowego odbyły się szkolne eliminacje do drużyny tenisa stołowego. Do rywalizacji zgłosiło się 3 chłopców i 6 dziewcząt. Zawodnicy rozegrali turniej systemem "każdy z każdym". Wśród chłopców najlepszy okazał się Szymon Szurdak /7b/, drugi był Jakub Wańczowski /7a/, a na trzecim miejscu uplasował się Ksawery Szydłowski /7b/. Dziewczęta rozegrały nieco więcej pojedynków. Najwięcej z nich wygrała Zofia Slisz /7a/, druga była Magdalena Hajduk /7a/, a trzecia Zuzia Ciećko /7b/. Wszystkie wymienione wyżej osoby będą reprezentowały szkołę w zawodach powiatowych.