Rozpoczęcie roku szkolnego miało w naszej szkole szczególny charakter. Zmieniliśmy bowiem swoją siedzibę i przenieśliśmy działalność z gmachu I Liceum Ogólnokształcącego do budynku przy ul. Dworskiego 25.

Ponad dwustu młodych ludzi otrzymało z rąk marszałka Władysława Ortyla stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Uroczystość odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie 15 października 2018 roku. To już 11. edycja gali „Nie zagubić talentu”.

Szkolne eliminacje do drużyny tenisa stołowego

Dodane przez pawpol dnia śr., 11/06/2019 - 14:08

W dniu 30.10.2019r w sali do tenisa stołowego odbyły się szkolne eliminacje do drużyny tenisa stołowego. Do rywalizacji zgłosiło się 3 chłopców i 6 dziewcząt. Zawodnicy rozegrali turniej systemem "każdy z każdym". Wśród chłopców najlepszy okazał się Szymon Szurdak /7b/, drugi był Jakub Wańczowski /7a/, a na trzecim miejscu uplasował się Ksawery Szydłowski /7b/. Dziewczęta rozegrały nieco więcej pojedynków. Najwięcej z nich wygrała Zofia Slisz /7a/, druga była Magdalena Hajduk /7a/, a trzecia Zuzia Ciećko /7b/. Wszystkie wymienione wyżej osoby będą reprezentowały szkołę w zawodach powiatowych.