W środę 19 czerwca zakończyliśmy oficjalnie rok szkolny 2018/2019. Uroczystość rozpoczął hymn państwowy w wykonaniu wszystkich obecnych w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Przemyślu uczniów, rodziców, nauczycieli oraz zaproszonych gości.

Szkolne eliminacje do drużyny tenisa stołowego

Dodane przez pawpol dnia ndz., 10/07/2018 - 19:12

W dniu 3.10.2018r odbyły się szkolne eliminacje do drużyny tenisa stołowego. W turnieju udział wzięło łącznie 13 uczestników. W rywalizacji chłopców najlepszy okazał się Miłosz Grodecki, na drugim miejscu uplasował się Maksymilian Pawliszak, a trzeci był Artur Gielrlak. Wśród dziewcząt zwyciężyła Weronika Pelc, drugie miejsce zajęła Weronika Kierkało, a trzecie Karolina Adamczak. Wszystkie wymienione osoby wywalczyły sobie prawo do reprezentowania naszej szkoły w zawodach powiatowych.
Turniej przygotowała i przeprowadziła nauczycielka wychowania fizycznego Renata Majewska.