Rozpoczęcie roku szkolnego miało w naszej szkole szczególny charakter. Zmieniliśmy bowiem swoją siedzibę i przenieśliśmy działalność z gmachu I Liceum Ogólnokształcącego do budynku przy ul. Dworskiego 25.SZKOŁA PODSTAWOWA
STOWARZYSZENIA ABSOLWENTÓW I LO W PRZEMYŚLU


OGŁASZA REKRUTACJĘ
DO KLAS I-VIII NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Ponad dwustu młodych ludzi otrzymało z rąk marszałka Władysława Ortyla stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Uroczystość odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie 15 października 2018 roku. To już 11. edycja gali „Nie zagubić talentu”.

Szkolne eliminacje do drużyny tenisa stołowego

Dodane przez pawpol dnia ndz., 10/07/2018 - 19:12

W dniu 3.10.2018r odbyły się szkolne eliminacje do drużyny tenisa stołowego. W turnieju udział wzięło łącznie 13 uczestników. W rywalizacji chłopców najlepszy okazał się Miłosz Grodecki, na drugim miejscu uplasował się Maksymilian Pawliszak, a trzeci był Artur Gielrlak. Wśród dziewcząt zwyciężyła Weronika Pelc, drugie miejsce zajęła Weronika Kierkało, a trzecie Karolina Adamczak. Wszystkie wymienione osoby wywalczyły sobie prawo do reprezentowania naszej szkoły w zawodach powiatowych.
Turniej przygotowała i przeprowadziła nauczycielka wychowania fizycznego Renata Majewska.