Rozpoczęcie roku szkolnego miało w naszej szkole szczególny charakter. Zmieniliśmy bowiem swoją siedzibę i przenieśliśmy działalność z gmachu I Liceum Ogólnokształcącego do budynku przy ul. Dworskiego 25.

Ponad dwustu młodych ludzi otrzymało z rąk marszałka Władysława Ortyla stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Uroczystość odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie 15 października 2018 roku. To już 11. edycja gali „Nie zagubić talentu”.

Szanowni Państwo!

Dodane przez pawpol dnia śr., 03/11/2020 - 12:13

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej o czasowym ograniczeniu funkcjonowania jednostek systemu oświaty Dyrektor Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu zawiesza wszystkie zajęcia na okres od 11.03.2020 r. do 25.03.2020 r., z czego pierwsze dwa dni (czwartek i piątek, 12-13 marca) to okres przejściowy. W okresie przejściowym nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie zajęcia opiekuńcze. Od poniedziałku, 16 marca br. zostają zawieszone wszystkie zajęcia i uczniowie nie przychodzą szkoły.

Wszelkie komunikaty dotyczące ograniczenia funkcjonowania szkoły będą przekazywane rodzicom i uczniom za pośrednictwem dziennika elektronicznego.