Sukces w konkursie czytelniczym naszej młodzieży

Dodane przez pawpol dnia pon., 06/11/2018 - 08:26

30 maja uczennice naszej szkoły w składzie: Katarzyna Dąbek, Oliwia Polańska, Weronika Nakoneczna zajęły I miejsce w XVII Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym pod nazwą „Kto ty jesteś? – ojczyzna w życiu młodych bohaterów literackich”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 14 im. Zjednoczonej Europy. Konkurs miał na celu promowanie czytelnictwa i postawy patriotycznej wśród młodzieży. Składał się on z wielu konkurencji realizowanych w grupach 3 osobowych, m.in. rozpoznawaniu tytułów książek na podstawie ilustracji, rozwiązywaniu quizów itp. Poziom konkursu świadczył o dużej pracy nauczycieli i uczniów. Szczególne podziękowania należą się pani Beacie Kryńskiej za koordynowanie konkursu i sprawowanie opieki dydaktycznej nad uczennicami z klasy VII a.

Gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów literackich!!!