Rozpoczęcie roku szkolnego miało w naszej szkole szczególny charakter. Zmieniliśmy bowiem swoją siedzibę i przenieśliśmy działalność z gmachu I Liceum Ogólnokształcącego do budynku przy ul. Dworskiego 25.

Ponad dwustu młodych ludzi otrzymało z rąk marszałka Władysława Ortyla stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Uroczystość odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie 15 października 2018 roku. To już 11. edycja gali „Nie zagubić talentu”.

Sukces naszych uczennic w II etapie Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach

Dodane przez pawpol dnia ndz., 03/03/2019 - 19:25

W dniu 28 lutego w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu odbył się II etap Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach, o św. Andrzeju Boboli. Wzięło w nim udział około 100 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów z Archiprezbiteratu Przemyskiego. Naszą szkołę reprezentowały: Andżelika Hałek i Zuzanna Nizio (kl. VIII b) oraz Aleksandra Kondrat (kl. III a). Do ścisłego finału, który odbędzie się w maju w Strachocinie, awansowało tylko 6 uczniów, wśród których znalazły się Aleksandra Kondrat i Zuzanna Nizio. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dobre wyniki naszych uczennic.