Sukces naszych młodych wokalistów w konkursie: „Z pieśnią do Niepodległości”.

Dodane przez pawpol dnia śr., 11/13/2019 - 21:34

W dniu 6 listopada 2019 r. w MDK odbył się IV Konkurs Piosenki Patriotycznej – “Z pieśnią do Niepodległości”. Łącznie wzięło w nim udział 28 uczestników ze szkół Przemyśla i Powiatu Przemyskiego. 4 edycja została zorganizowana wspólnie z Przemyskim Oddziałem Sybiraków. Naszą szkołę pięknie reprezentowali uczniowie:
Lena Gaweł z kl. 5, Faustyna Szydłowska z kl. 6, Ksawery Szydłowski z kl. 7, Ksenia Ficak z kl. 8

Jury, po burzliwych obradach przyznało II miejsce Faustynie Szydłowskiej w kategorii klas 4 – 6, zaś jej brat Ksawery Szydłowski wywalczył III miejsce w kategorii klas 7 – 8 i szkół ponadpodstawowych. Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszej owocnej pracy nad rozwojem głosu.