Rozpoczęcie roku szkolnego miało w naszej szkole szczególny charakter. Zmieniliśmy bowiem swoją siedzibę i przenieśliśmy działalność z gmachu I Liceum Ogólnokształcącego do budynku przy ul. Dworskiego 25.

Ponad dwustu młodych ludzi otrzymało z rąk marszałka Władysława Ortyla stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Uroczystość odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie 15 października 2018 roku. To już 11. edycja gali „Nie zagubić talentu”.

Sukces Mai Salamon w V edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości.

Dodane przez pawpol dnia pt., 06/21/2019 - 09:29

23 maja 2019 roku w Warszawie odbyła się V edycja Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Nasza szkoła była reprezentowana przez zespół w składzie – Maja Salamon, Aleksandra Kondrat i Michał Dyrda z klasy IIIa gimnazjum. Po teście obejmującym całość zagadnień z zarządzania, finansów oraz marketingu ogłoszone zostały wyniki. Finalistami olimpiady zostali Aleksandra Kondrat i Michał Dyrda. Zaś Maja Salamon weszła do ścisłego finału rozgrywanego w formule 1 z 30. Po finałowych zmaganiach Maja Salamon zajęła 7 miejsce w Polsce uzyskując tytuł laureata V edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości.

Opiekunami merytorycznymi finalistów i laureatki byli mgr Małgorzata Krzeszowska i mgr Jarosław Dyrda.