Spotkanie z podróżnikiem

Dodane przez pawpol dnia czw., 01/24/2019 - 17:15

Dnia 23 stycznia b.r w naszej szkole gościliśmy podróżnika grupy TRZASK. Uczniowie z zainteresowaniem wsłuchiwali się w przygody opowiadane przez naszego gościa dotyczące jego pobytu w Japonii. Podróżnik przybliżył uczestnikom spotkania m.in. podstawy shinto - religii Japończyków , kim są gejsze, historię świętej wyspy Miyajima oraz historię Hiroszymy. Uczniowie z zaciekawieniem przyglądali się zdjęciom zrobionym podczas podróży. Odpowiadali na zadawane pytania, otrzymując w zamian słodki upominek.