Rajd integracyjny po Pogórzu Przemyskim

Dodane przez pawpol dnia wt., 09/24/2019 - 19:30

12 września 2019 r. był w naszej szkole dniem integracji na świeżym powietrzu. Uczniowie klas V, VI, VII i VIII udali się wraz z opiekunami na rajd po Pogórzu Przemyskim. Pierwszą część trasy do Bryliniec pokonaliśmy autobusem, a stamtąd wyruszyliśmy czerwonym szklakiem do Przemyśla. Rajd prowadził pan Michał Thier, prezes zarządu przemyskiego PTTK, dzięki któremu poznaliśmy różnorodne ciekawostki przyrodnicze i geograficzne dotyczące pokonywanej przez nas trasy. Po dotarciu na Zniesienie każdy miał możliwość upiec własnoręcznie kiełbaskę i odpocząć podziwiając piękną panoramę Przemyśla. Cieszymy się, że mogliśmy spędzić ten piękny słoneczny dzień razem i lepiej poznać się w nowym gronie.