Przemyska Liga Alpejska Dzieci i Młodzieży

Dodane przez pawpol dnia pon., 03/04/2019 - 00:00

W dniach 21 i 31.01. oraz 27.02.2019r na przemyskim stoku odbyły się zawody w ramach Ligi Alpejskiej Dzieci i Młodzieży. W zawodach tych wystartowała nasza 11 osobowa reprezentacja w składzie: Adam Siewarga, Michał Klein, Małgorzata Ląg, Aleksandra Maksym, Katarzyna Dąbek, Jan Drabczyński, Miłosz Samek, Gabriel Grzegorzak, Błażej Klepacki, Adrian Katan, Anna Cybulska. Uczniowie wystartowali w kilku różnych kategoriach wiekowych, osobno chłopcy i dziewczęta. Zawodnicy mieli do przejechania trasę slalomu giganta, a pięciu najlepszych z każdej szkoły "punktowało" dla zespołu. W klasyfikacji drużynowej uczniowie naszej szkoły zajęli V miejsce. W rywalizacji indywidualnej najlepiej zaprezentował się Gabriel Grzegorzak, który zwyciężył w swojej kategorii. Najlepsza z naszych dziewcząt, Aleksandra Maksym uplasowała się na trzeciej pozycji.

Drużyną opiekowały się Dorota Thier i Renata Majewska.