Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

Dodane przez pawpol dnia ndz., 12/01/2019 - 15:15

W dniach 28-29.11.2019r w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły sie zawody w ramach powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Do współzawodnictwa zgłosiło się 5 szkół, w tym także SPSAILO. Dziewczęta w składzie Zofia Slisz, Emilia Wielgosz, Kornelia Garbowska wywalczyły wysokie drugie miejsce, ulegając jedynie reprezentacji SP SP 4. Chłopcy - Szymon Szurdak, Mateusz Tulej i Miłosz Janowski uplasowali się natomiast na miejscu piątym. Obie drużyny prowadziła pani Renata Majewska.