Obchody Święta Konstytucji 3 Maja

Dodane przez pawpol dnia wt., 05/14/2019 - 19:02

W piątek, 3.05.2019r. przedstawicielki klasy VIII B: Aleksandra Barycka, Julia Choma oraz Katarzyna Marmura, pod opieką pani Justyny Pakuły, uczestniczyły w obchodach rocznicy upamiętniającej Konstytucję podpisaną 3 maja 1791 r. Po uroczystej mszy św. w Archikatedrze nastąpił przemarsz na Wzgórze Zamkowe, gdzie uczennice złożyły wiązankę kwiatów w imieniu młodzieży szkolnej przy kamieniu upamiętniającym ustanowienie przez rząd Polski Konstytucji.