Nowy budynek dla Naszej szkoły

Dodane przez pawpol dnia pon., 04/08/2019 - 14:20

Szanowni Państwo!
Informujemy, że 18 marca 2019r. Rada Miejska w Przemyślu podjęła Uchwałę nr 42/2019, na podstawie której uzyskaliśmy zgodę na to, by od września 2019r. prowadzić naszą działalność w budynku przy ul. Dworskiego 25 w Przemyślu.

Zmiana lokalizacji stała się konieczna w wyniku reformy edukacji (z trzyletniego gimnazjum zostaliśmy przekształceni w ośmioletnią szkołę podstawową) oraz w związku ze stałym rozwojem szkoły. Dzięki nowemu budynkowi zyskamy dostosowaną do młodszych uczniów bazę dydaktyczną i infrastrukturę, np. plac zabaw i świetlicę.

Obecnie jesteśmy w trakcie planowania prac adaptacyjnych dostosowujących obiekt do najnowszych przepisów BHP i bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Remont zostanie przeprowadzony w czasie przerwy wakacyjnej, dzięki czemu w roku szkolnym 2019/2020 uczniowie rozpoczną naukę w świeżo odnowionych i nowo wyposażonych salach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Rekrutacja trwa do 30 kwietnia 2019r.