Rozpoczęcie roku szkolnego miało w naszej szkole szczególny charakter. Zmieniliśmy bowiem swoją siedzibę i przenieśliśmy działalność z gmachu I Liceum Ogólnokształcącego do budynku przy ul. Dworskiego 25.SZKOŁA PODSTAWOWA
STOWARZYSZENIA ABSOLWENTÓW I LO W PRZEMYŚLU


OGŁASZA REKRUTACJĘ
DO KLAS I-VIII NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Ponad dwustu młodych ludzi otrzymało z rąk marszałka Władysława Ortyla stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Uroczystość odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie 15 października 2018 roku. To już 11. edycja gali „Nie zagubić talentu”.

Nowy budynek dla Naszej szkoły

Dodane przez pawpol dnia pon., 04/08/2019 - 14:20

Szanowni Państwo!
Informujemy, że 18 marca 2019r. Rada Miejska w Przemyślu podjęła Uchwałę nr 42/2019, na podstawie której uzyskaliśmy zgodę na to, by od września 2019r. prowadzić naszą działalność w budynku przy ul. Dworskiego 25 w Przemyślu.

Zmiana lokalizacji stała się konieczna w wyniku reformy edukacji (z trzyletniego gimnazjum zostaliśmy przekształceni w ośmioletnią szkołę podstawową) oraz w związku ze stałym rozwojem szkoły. Dzięki nowemu budynkowi zyskamy dostosowaną do młodszych uczniów bazę dydaktyczną i infrastrukturę, np. plac zabaw i świetlicę.

Obecnie jesteśmy w trakcie planowania prac adaptacyjnych dostosowujących obiekt do najnowszych przepisów BHP i bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Remont zostanie przeprowadzony w czasie przerwy wakacyjnej, dzięki czemu w roku szkolnym 2019/2020 uczniowie rozpoczną naukę w świeżo odnowionych i nowo wyposażonych salach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Rekrutacja trwa do 30 kwietnia 2019r.