Niech żyje Niepodległa!!!

Dodane przez pawpol dnia wt., 11/12/2019 - 17:59

4 listopada 2019 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Interpretacje muzyczne i recytatorskie utworów literackich oraz scenki teatralno-artystyczne pozwoliły zrozumieć rozterki i uczucia walczących o niepodległość. Największy nacisk położono na ukazanie ducha narodu polskiego, który w czasie 123 lat niewoli stale wychodził z inicjatywą walki za Ojczyznę. Duże brawa należą się uczniom z klas 1, 6, 7a i 7b, którzy wykazali się wrażliwością artystyczną i talentem oraz wychowawcom koordynującym całe przedsięwzięcie. Młodzież z zainteresowaniem i w skupieniu uczestniczyła w tej szczególnej lekcji historii.

Zapraszamy do galerii zdjęć.