Zapraszamy
7 marca, godzina 10.00

Rozpoczęcie roku szkolnego miało w naszej szkole szczególny charakter. Zmieniliśmy bowiem swoją siedzibę i przenieśliśmy działalność z gmachu I Liceum Ogólnokształcącego do budynku przy ul. Dworskiego 25.

Ponad dwustu młodych ludzi otrzymało z rąk marszałka Władysława Ortyla stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Uroczystość odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie 15 października 2018 roku. To już 11. edycja gali „Nie zagubić talentu”.

Niech żyje Niepodległa!!!

Dodane przez pawpol dnia pon., 11/12/2018 - 21:25

W niedzielę 11 listopada przedstawiciele klasy 3c wzięli udział w uroczystościach miejskich zorganizowanych z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uczniowie uczestniczyli we Mszy Świętej w intencji Ojczyzny, a po jej zakończeniu przemaszerowali wraz z innymi pod Pomnik Orląt Przemyskich, aby tam złożyć kwiaty bohaterom walk z 1918 r. Następnie zgromadzeni odśpiewali Hymn Państwowy, a po okolicznościowych wystąpieniach odbył się Apel Pamięci zakończony salwą honorową. Podniosły charakter obchodów przyczynił się do wzmocnienia naszej dumy narodowej oraz zjednoczył mieszkańców Przemyśla we wspólnym świętowaniu 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.