Rozpoczęcie roku szkolnego miało w naszej szkole szczególny charakter. Zmieniliśmy bowiem swoją siedzibę i przenieśliśmy działalność z gmachu I Liceum Ogólnokształcącego do budynku przy ul. Dworskiego 25.

Ponad dwustu młodych ludzi otrzymało z rąk marszałka Władysława Ortyla stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Uroczystość odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie 15 października 2018 roku. To już 11. edycja gali „Nie zagubić talentu”.

Nasi górą…

Dodane przez pawpol dnia śr., 10/02/2019 - 17:41

W sobotni wieczór 28.09.2019r uczniowie naszej szkoły wspólnie z nauczycielami kibicowali drużynie piłkarzy ręcznych SRS Czuwaj Przemyśl w meczu z NLO SMS ZPRP Kielce. Licząca około 40 osób ekipa naszej szkoły nie szczędziła gardeł dopingując miejscowych szczypiornistów, a w szczególności swojego nauczyciela pana Pawła Stołowskiego. Na początku kielecka młodzież pokazała ogromną wolę walki, spryt, odwagę ale nie zdołali oni jednak stawić czoła doświadczonym zawodnikom Czuwaju. Kapitalne dwójkowe akcje braci Kubisztalów, szybkie, skuteczne kontry Tomasza Kulki dały naszej drużynie prowadzenie, a ostatecznie zwycięstwo 36-30. Po zakończeniu zmagań sportowych menadżer klubu pan Paweł Bolechowski przekazał kibicującym uczniom SP Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu kilka niespodzianek przygotowanych przez sponsorów. Otrzymali oni miedzy innymi wejściówki na Openfitnfit, bony na pizzę do DaGrasso, bony na kebab w Kebab & burger.