Rozpoczęcie roku szkolnego miało w naszej szkole szczególny charakter. Zmieniliśmy bowiem swoją siedzibę i przenieśliśmy działalność z gmachu I Liceum Ogólnokształcącego do budynku przy ul. Dworskiego 25.SZKOŁA PODSTAWOWA
STOWARZYSZENIA ABSOLWENTÓW I LO W PRZEMYŚLU


OGŁASZA REKRUTACJĘ
DO KLAS I-VIII NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Ponad dwustu młodych ludzi otrzymało z rąk marszałka Władysława Ortyla stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Uroczystość odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie 15 października 2018 roku. To już 11. edycja gali „Nie zagubić talentu”.

Mierzymy dobro po raz drugi!

Dodane przez pawpol dnia ndz., 06/02/2019 - 10:47

W piątek 31 maja zakończyliśmy w naszej szkole zbiórkę pieniędzy w ramach kampanii dobroczynnej „Kilometry dobra”. Po przeliczeniu zawartości puszek okazało się, że największą kwotę – 328,53 zł – nazbierała klasa VIII a. Drugie miejsce z kwotą 252,17 zł zajęła kl. III b gimnazjum. Na podium zmieścili się także uczniowie kl. VII a, w których puszcze znalazło się 121,62 zł. W sumie wolontariusze ze wszystkich naszych klas uzbierali ok. 920 zł, czyli 21 m dobra. Kwota ta została przekazana na rzecz Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Przemyślu. Na zakończenie szkolnego finału akcji uczniowie zaangażowani w zbiórkę otrzymali dyplomy i pamiątkowe medale, a wszystkich zgromadzonych w auli zaproszono do udziału w biegu charytatywnym na rzecz przemyskiego PSONI w sobotę 1 czerwca oraz na podsumowanie akcji trwającej od 1 marca na terenie całego miasta.