Mierzymy dobro po raz drugi!

Dodane przez pawpol dnia ndz., 06/02/2019 - 10:47

W piątek 31 maja zakończyliśmy w naszej szkole zbiórkę pieniędzy w ramach kampanii dobroczynnej „Kilometry dobra”. Po przeliczeniu zawartości puszek okazało się, że największą kwotę – 328,53 zł – nazbierała klasa VIII a. Drugie miejsce z kwotą 252,17 zł zajęła kl. III b gimnazjum. Na podium zmieścili się także uczniowie kl. VII a, w których puszcze znalazło się 121,62 zł. W sumie wolontariusze ze wszystkich naszych klas uzbierali ok. 920 zł, czyli 21 m dobra. Kwota ta została przekazana na rzecz Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Przemyślu. Na zakończenie szkolnego finału akcji uczniowie zaangażowani w zbiórkę otrzymali dyplomy i pamiątkowe medale, a wszystkich zgromadzonych w auli zaproszono do udziału w biegu charytatywnym na rzecz przemyskiego PSONI w sobotę 1 czerwca oraz na podsumowanie akcji trwającej od 1 marca na terenie całego miasta.