Michał Dyrda został laureatem pierwszego miejsca Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości

Dodane przez pawpol dnia wt., 05/29/2018 - 21:43

W dniu 24 maja 2018 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbył się IV finał Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości . Naszą szkołę w finale reprezentował zespół w składzie: Aleksandra Kondrat z klasy IIa, Michał Dyrda z klasy IIa, Bartłomiej Musz z klasy VIIa. Każdy z uczestników startował w jednej z wybranych wcześniej dziedzin: finansach, zarządzaniu i marketingu. Do finału dostało się 30 trzyosobowych zespołów z całego kraju. Po teście pisemnym organizatorzy ogłosili wyniki – osoby z miejsc 21-30 w każdej z dziedzin zostały uczestnikami eliminacji centralnych, miejsca 11-20 dały tytuł finalisty SOP. Osoby z miejsc 1-10 weszły do ścisłego finału i otrzymały tytuł laureata. Ścisły finał ma postać gry 1 z 30. Wszyscy zawodnicy odpowiadają na te same pytania, aż zostanie jedna osoba, która wygrywa. Po szesnastu pytaniach zwycięzcą IV finału szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości został Michał Dyrda z klasy IIa !!!

Tytuł laureata 10 miejsca zdobył Bartłomiej Musz z klasy VIIa.
Aleksandra Kondrat uzyskała tytuł uczestnika eliminacji centralnych.
Opiekunami zespołu byli mgr Małgorzata Krzeszowska i mgr Jarosław Dyrda.
Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych.