Mamy tytuł laureata Orłów Edukacji 2019!!!

Dodane przez pawpol dnia wt., 06/25/2019 - 14:55

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła otrzymała tytuł laureata Orłów Edukacji 2019! Jest to plebiscyt, w którym ocenie poddaje się przedsiębiorstwa prowadzące działalność gospodarczą na terenie Polski. Organizator konkursu pobiera opinie na temat firm z portali internetowych, weryfikuje je i oblicza punktację, na podstawie której ustala listę laureatów. Otrzymane wyróżnienie jest dla nas prawdziwym zaskoczeniem, ponieważ nie zgłaszaliśmy naszej szkoły do udziału w plebiscycie i nie mieliśmy pojęcia, że jesteśmy oceniani. Szczególną dumą napawa nas fakt, że tytuł laureata otrzymaliśmy dzięki pozytywnym opiniom rodziców naszych uczniów, a uzyskany wynik pozwolił nam na wyprzedzenie ponad 81 tysięcy innych firm w Polsce. Serdecznie dziękujemy wszystkim za okazaną sympatię i zaufanie.