Lekcja pierwszej pomocy na wuefie

Dodane przez pawpol dnia śr., 02/26/2020 - 09:46

W poniedziałek 17 lutego 2020 r. ósmoklasiści pod opieką wuefistów odwiedzili siedzibę Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu. Uczniowie mogli zobaczyć z bliska, jak wygląda miejsce pracy ratowników medycznych oraz dowiedzieć się, z jakimi wyzwaniami mierzą się oni na co dzień. Najważniejszym punktem tej krótkiej wycieczki była możliwość utrwalenia i poszerzenia wiadomości na temat udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz okazja do poćwiczenia swoich umiejętności na fantomie.