Rozpoczęcie roku szkolnego miało w naszej szkole szczególny charakter. Zmieniliśmy bowiem swoją siedzibę i przenieśliśmy działalność z gmachu I Liceum Ogólnokształcącego do budynku przy ul. Dworskiego 25.

Ponad dwustu młodych ludzi otrzymało z rąk marszałka Władysława Ortyla stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Uroczystość odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie 15 października 2018 roku. To już 11. edycja gali „Nie zagubić talentu”.

Lekcja pierwszej pomocy na wuefie

Dodane przez pawpol dnia śr., 02/26/2020 - 09:46

W poniedziałek 17 lutego 2020 r. ósmoklasiści pod opieką wuefistów odwiedzili siedzibę Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu. Uczniowie mogli zobaczyć z bliska, jak wygląda miejsce pracy ratowników medycznych oraz dowiedzieć się, z jakimi wyzwaniami mierzą się oni na co dzień. Najważniejszym punktem tej krótkiej wycieczki była możliwość utrwalenia i poszerzenia wiadomości na temat udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz okazja do poćwiczenia swoich umiejętności na fantomie.