Konkurs z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Dodane przez pawpol dnia ndz., 03/08/2020 - 15:47

W naszej szkole odbył się konkurs z wykorzystaniem kodów QR. Quiz zorganizowany w dniu 28 lutego 2020 r. dotyczył Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Na terenie szkoły wywieszono pięć pytań w postaci kodów QR, a odpowiedzi należało wysłać mailem na wskazany adres.

Zwycięzcy w kategorii klasa 5-6:
I miejsce – Karolina Ligęza (kl. 5 a)
II miejsce – Zofia Zybińska (kl. 5 a)

Zwycięzcy w kategorii klasa 7-8:
I miejsce – Karol Stanowski (kl. 7 b)
II miejsce – Zuzanna Ciećko (kl. 7 b)

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach.