Klasy VIII na wycieczce w Pradze

Dodane przez pawpol dnia ndz., 06/02/2019 - 10:34

Rok szkolny chyli się ku końcowi, uczniowie odpoczywają po egzaminach i coraz głośniej słychać rozmowy o wakacjach. Tymczasem klasy ósme zwiedzały w dniach 22-25 maja czeską Pragę. Przechadzając się jej najpiękniejszymi uliczkami, poznały kulturę, kuchnię i sztukę Czech. Mijając Most Karola, rzeźby świętego Wacława oraz muzea, uczniowie nie tylko podziwiali uroki miasta, ale także mieli niezawodną okazję do sprawdzenia swoich umiejętności językowych. Choć po dwóch latach ósmoklasiści znają się bardzo dobrze, to przyjaźnie dzięki wycieczce rozwinęły się jeszcze bardziej, o czym świadczyć może wspólna belgijka zatańczona w oczekiwaniu na autobus. To już ostatnia wycieczka w tym składzie, ale wszyscy mamy nadzieję, że w liceum nie zmieni się zbyt wiele i będziemy mogli ponownie za rok przeżyć równie świetną przygodę.