Jesteśmy najlepsi w województwie

Dodane przez pawpol dnia wt., 08/18/2020 - 14:43

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie opublikowała szczegółowe wyniki egzaminu ósmoklasisty dla poszczególnych szkół województwa podkarpackiego. Wśród najlepszych placówek znalazła się nasza szkoła! Jako jedni z zaledwie dwóch placówek na Podkarpaciu – obok Publicznej Szkoły im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie - uzyskaliśmy wynik powyżej 80 %, będący równocześnie jednym z najlepszych rezultatów w kraju. To nie pierwszy taki sukces naszych uczniów i nauczycieli. „Mały Słowak” od wielu lat zajmuje wysokie lokaty w rankingach podkarpackich szkół. Z tego też względu nasza placówka została w bieżącym roku szkolnym uhonorowana prestiżowym tytułem „Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom” nadawanym przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie. Wyróżnienie przyznano nam po raz ósmy.