7 marca, godzina 10.00

Jak motywujemy uczniów do rozwijania swoich pasji? Poprzez dobry przykład!

Dodane przez pawpol dnia ndz., 03/08/2020 - 15:56

W lutym bieżącego roku w Toruniu odbyła się szósta edycja międzynarodowego mityngu lekkoatletycznego Copernicus Cup. Toruńskie zawody są włączone do cyklu najbardziej prestiżowych mityngów halowych IAAF World Indoor Tour, czyli zimowego odpowiednika Diamentowej Ligi IAAF. Impreza w 2019 roku została uznana najlepszym mityngiem lekkoatletycznym w Europie przez IAAF (Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych). Transmisja i retransmisje z zawodów można było obejrzeć w kanałach TVP 2, TVP Sport i Eurosport oraz w telewizjach zagranicznych.

Z dumą informujemy, że jednym z sędziów podczas tej prestiżowej imprezy sportowej był nasz nauczyciel, pan Marcin Tulej – sędzia lekkoatletyki z pierwszą licencją startera (jeden z zaledwie kilkunastu w całej Polsce). Mimo że rozwijanie swoich pasji czasem wiąże się z intensywną pracą i wyrzeczeniami, jesteśmy pewni, że warto to robić. W naszej szkole udowadniają to nie tylko uczniowie, ale też nauczyciele.