- Tylko u NAS -

Indywidualne mistrzostwa SZS w LA

Dodane przez pawpol dnia sob., 09/30/2017 - 18:00

W dniu 18.09. i 19.09.2017r. na Miejskim Stadionie lekkoatletycznym "Juvenia" odbyły się Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w indywidualnych mistrzostwach SZS w LA. Naszą Szkołę Podstawową z oddziałami Gimnazjalnymi reprezentowała liczna grupa zawodników. Zawody rozgrywane były w następujących dyscyplinach: biegach indywidualnych na: 100 m, 300 m, 600 m, 4x400 m, pchnięcie kulą, skok w dal, rzut dyskiem, rzut oszczepem, skok wzwyż.

Nasi uczniowie wykazali się dużą sprawnością fizyczną oraz sportową rywalizacją. Na szczególne uznanie zasługuje Dziumak Anna w biegu na 100 m - 2 miejsce z wynikiem 14.24 oraz Nizio Zuzanna w biegu na 600 m - 2 miejsce z wynikiem 1:55.93. Obydwie zawodniczki dzięki uzyskanym wynikom awansowały do Finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Rzeszowie.

Klasyfikacja poszczególnych zawodników:
DZIEWCZĘTA:
• Dziumak Anna: 2 miejsce w biegu na 100 m, 6 miejsce w sztafecie 4x100 m
• Kęnska Aleksandra: 4 miejsce w biegu na 100 m, 6 miejsce w sztafecie 4x100 m
• Garbacik Natalia: 10 miejsce w biegu na 100 m
• Barszczak Wiktoria: 19 miejsce w biegu na 100 m, 6 miejsce w sztafecie 4x100 m
• Kiełtyka Patrycja: 22 miejsce w biegu na 100 m
• Procyk Katarzyna: 25 miejsce w biegu na 100 m
• Jórasz Anna: 10 miejsce w biegu na 300 m, 6 miejsce w sztafecie 4x100 m
• Januś Wioletta: 12 miejsce w biegu na 300 m
• Górka Marlena: 2 miejsce w pchnięciu kulą

CHŁOPCY:
• Owsiany Tomasz: 2 miejsce w biegu na 100 m
• Kierkało Mateusz: 9 miejsce w biegu na 100 m
• Trysła Kacper: 11 miejsce w biegu na 100 m
• Osieczko Dawid: 19 miejsce w biegu na 100 m
• Mazur Piotr: 20 miejsce w biegu na 100 m
• Mazur Wiktor: 21 miejsce w biegu na 100 m
• Kufel Mateusz: 23 miejsce w biegu na 100 m
• Kamiński Adrian: 12 miejsce w biegu na 300 m
• Włodyka Michał: 7 miejsce w biegu na 300 m
• Jarecki Bruno: 14 miejsce w biegu na 300 m
• Makuchowski Michał: 2 miejsce w pchnięciu kulą
• Chruszcz Szymon: 3 miejsce w pchnięciu kulą
• Lenar Filip: 10 miejsce w pchnięciu kulą

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.
Marta Martowicz