Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych

Dodane przez pawpol dnia pon., 11/05/2018 - 22:39

W dniu 30 października, w Młodzieżowym Domu Kultury, odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Aleksandra Ligęza, Michał Dyrda, Jakub Wójcik i Sebastian Wrona. Dzięki bardzo dobrej grze naszych szachistów udało się wywalczyć pierwsze miejsce i awansować do etapu rejonowego, który odbędzie się już 13.11.2018r w Szkole Podstawowej w Krasiczynie.