W dniu 6 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury w Przemyślu odbył się III Konkurs Piosenki Patriotycznej dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Naszą szkołę godnie reprezentowały uczennice: Ksenia Ficak (kl.7b), Klaudia Tadla (kl.7b), Katarzyna Marmura (kl.8b), Aleksandra Barycka (kl.8b), Jagoda Wasiewicz (kl.8b) i Zuzanna Nizio (kl.8b).

W piątek 26 października uczniowie klas VII a i VII b oraz III a gimnazjum uczestniczyli wraz z wychowawcami w krótkiej wycieczce do jednostki wojskowej w Przemyślu. Z okazji Święta V Batalionu Strzelców Podhalańskich przygotowano tam dla zwiedzających mnóstwo atrakcji.

W tym roku obchody Dnia Edukacji Narodowej trwały nieco dłużej niż zwykle. Ponieważ 14 października wypadało w niedzielę, niektórzy uczniowie już w piątek złożyli życzenia swoim nauczycielom, a Rada Rodziców przygotowała dla kadry pedagogicznej słodki upominek. W poniedziałek do życzeń dołączyli się przedstawiciele Rady Samorządu Uczniowskiego

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych

Dodane przez pawpol dnia pon., 11/05/2018 - 22:39

W dniu 30 października, w Młodzieżowym Domu Kultury, odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Aleksandra Ligęza, Michał Dyrda, Jakub Wójcik i Sebastian Wrona. Dzięki bardzo dobrej grze naszych szachistów udało się wywalczyć pierwsze miejsce i awansować do etapu rejonowego, który odbędzie się już 13.11.2018r w Szkole Podstawowej w Krasiczynie.