Rozpoczęcie roku szkolnego miało w naszej szkole szczególny charakter. Zmieniliśmy bowiem swoją siedzibę i przenieśliśmy działalność z gmachu I Liceum Ogólnokształcącego do budynku przy ul. Dworskiego 25.

Ponad dwustu młodych ludzi otrzymało z rąk marszałka Władysława Ortyla stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Uroczystość odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie 15 października 2018 roku. To już 11. edycja gali „Nie zagubić talentu”.

English Ace po raz siódmy w naszej szkole

Dodane przez pawpol dnia śr., 03/06/2019 - 18:32

6 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły przystąpili po raz kolejny do testu „English Ace”. To już XIX edycja konkursu organizowanego przez firmę Łowcy Talentów JERSZ. Nasi uczniowie wzięli w nim udział po raz siódmy. Test wielokrotnego wyboru dla każdej kategorii wiekowej zawierał jak zwykle podchwytliwe pytania sprawdzające kompetencje językowe uczniów. Jak nasi siódmo- i ósmoklasiści oraz gimnazjaliści poradzili sobie z wyzwaniem, dowiemy się za kilka tygodni. Nad organizacją konkursu w naszej szkole czuwa od kilku lat pani Justyna Szolc.