Rozpoczęcie roku szkolnego miało w naszej szkole szczególny charakter. Zmieniliśmy bowiem swoją siedzibę i przenieśliśmy działalność z gmachu I Liceum Ogólnokształcącego do budynku przy ul. Dworskiego 25.

Ponad dwustu młodych ludzi otrzymało z rąk marszałka Władysława Ortyla stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Uroczystość odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie 15 października 2018 roku. To już 11. edycja gali „Nie zagubić talentu”.

Dzień Otwarty

Dodane przez pawpol dnia czw., 03/19/2020 - 11:50

7 marca 2020 r. zorganizowaliśmy Dzień Otwarty dla wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć, jak wygląda nasza szkoła i jak funkcjonują w niej nasi uczniowie oraz poznać pracujących u nas nauczycieli. Na naszych gości czekały rozmaite atrakcje: pokazy artystyczne, kreatywne zajęcia w świetlicy dla najmłodszych, krótkie lekcje języka angielskiego i niemieckiego, zajęcia komputerowe, zabawy sportowe i matematyczne, pokazy biologiczne, fizyczne i chemiczne, szkolenie z pierwszej pomocy oraz prezentacje pasji naszych uczniów. Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie przygotowanym przez nas wydarzeniem oraz wszystkie ciepłe słowa, które usłyszeliśmy od dzieci i ich rodziców.