Dzień Otwarty

Dodane przez pawpol dnia czw., 03/19/2020 - 11:50

7 marca 2020 r. zorganizowaliśmy Dzień Otwarty dla wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć, jak wygląda nasza szkoła i jak funkcjonują w niej nasi uczniowie oraz poznać pracujących u nas nauczycieli. Na naszych gości czekały rozmaite atrakcje: pokazy artystyczne, kreatywne zajęcia w świetlicy dla najmłodszych, krótkie lekcje języka angielskiego i niemieckiego, zajęcia komputerowe, zabawy sportowe i matematyczne, pokazy biologiczne, fizyczne i chemiczne, szkolenie z pierwszej pomocy oraz prezentacje pasji naszych uczniów. Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie przygotowanym przez nas wydarzeniem oraz wszystkie ciepłe słowa, które usłyszeliśmy od dzieci i ich rodziców.