Rozpoczęcie roku szkolnego miało w naszej szkole szczególny charakter. Zmieniliśmy bowiem swoją siedzibę i przenieśliśmy działalność z gmachu I Liceum Ogólnokształcącego do budynku przy ul. Dworskiego 25.SZKOŁA PODSTAWOWA
STOWARZYSZENIA ABSOLWENTÓW I LO W PRZEMYŚLU


OGŁASZA REKRUTACJĘ
DO KLAS I-VIII NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Ponad dwustu młodych ludzi otrzymało z rąk marszałka Władysława Ortyla stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Uroczystość odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie 15 października 2018 roku. To już 11. edycja gali „Nie zagubić talentu”.

Dzień Otwarty

Dodane przez pawpol dnia wt., 04/09/2019 - 10:18

Zabawy, gry, pokazy tematyczne, projekcje filmowe, występy artystyczne, malowanie twarzy i inne atrakcje dla najmłodszych - to wszystko czekało na naszych gości 6 kwietnia podczas Dnia Otwartego. Mieliśmy wówczas okazję przybliżyć przyszłym uczniom i ich rodzicom ofertę dydaktyczną, zaprezentować wykorzystywane metody i formy pracy, opowiedzieć o sukcesach naszych uczniów oraz o sposobach rozwijania ich zainteresowań i uzdolnień. Młodzież pod opieką nauczycieli przygotowała bardzo ciekawy i urozmaicony program, który bardzo spodobał się odwiedzającym.