Dzień Otwarty

Dodane przez pawpol dnia wt., 04/09/2019 - 10:18

Zabawy, gry, pokazy tematyczne, projekcje filmowe, występy artystyczne, malowanie twarzy i inne atrakcje dla najmłodszych - to wszystko czekało na naszych gości 6 kwietnia podczas Dnia Otwartego. Mieliśmy wówczas okazję przybliżyć przyszłym uczniom i ich rodzicom ofertę dydaktyczną, zaprezentować wykorzystywane metody i formy pracy, opowiedzieć o sukcesach naszych uczniów oraz o sposobach rozwijania ich zainteresowań i uzdolnień. Młodzież pod opieką nauczycieli przygotowała bardzo ciekawy i urozmaicony program, który bardzo spodobał się odwiedzającym.