Rozpoczęcie roku szkolnego miało w naszej szkole szczególny charakter. Zmieniliśmy bowiem swoją siedzibę i przenieśliśmy działalność z gmachu I Liceum Ogólnokształcącego do budynku przy ul. Dworskiego 25.

Ponad dwustu młodych ludzi otrzymało z rąk marszałka Władysława Ortyla stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Uroczystość odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie 15 października 2018 roku. To już 11. edycja gali „Nie zagubić talentu”.

Dyskoteka z nietypowym biletem wstępu

Dodane przez pawpol dnia wt., 10/15/2019 - 09:15

W naszej szkole, 8 października, odbyła się dyskoteka integracyjna dla uczniów klas 5-8. Podczas imprezy wszyscy bawili się świetnie, przy dobrej muzyce włączanej przez dj-ów z klasy 8a. Nawet nauczyciele skusili się na wspólne tańczenie belgijki. Tego wieczoru każdemu towarzyszył szeroki uśmiech, a następnego dnia wszyscy miło wspominali imprezę. Podobnie jak w latach ubiegłych Samorząd Uczniowski zaproponował nietypowy, dobrowolny bilet wstępu na dyskotekę. Poprzednio była to karma dla zwierząt, którą zbierano dla podopiecznych schroniska w Orzechowcach, a podczas ostatniej dyskoteki uczniowie indywidualnie lub grupowo przekazywali książki, które już trafiły do szkolnego księgozbioru!
Ciekawe, jaki "bilet wstępu" będzie obowiązywał kolejnym razem?