Rozpoczęcie roku szkolnego miało w naszej szkole szczególny charakter. Zmieniliśmy bowiem swoją siedzibę i przenieśliśmy działalność z gmachu I Liceum Ogólnokształcącego do budynku przy ul. Dworskiego 25.

Ponad dwustu młodych ludzi otrzymało z rąk marszałka Władysława Ortyla stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Uroczystość odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie 15 października 2018 roku. To już 11. edycja gali „Nie zagubić talentu”.

Dyskoteka karnawałowa

Dodane przez pawpol dnia ndz., 02/02/2020 - 10:04

W czwartek 30 stycznia 2020 r. bawiliśmy się wspólnie na zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski dyskotece. Każdy, kto postanowił przyłączyć się do zabawy, musiał pojawić się w masce karnawałowej i z uśmiechem na twarzy. Uczniowie mogli nie tylko potańczyć w swoim gronie, ale również wziąć udział w przygotowanych przez organizatorów konkursach. Zabawie towarzyszyła zbiórka pluszowych zabawek w ramach akcji Misie Ratownisie. Zebrane w tym dniu pluszaki zostaną przekazane do jednostek straży pożarnej, zespołów ratownictwa medycznego i innych służb, aby w przyszłości posłużyły jako wsparcie dla najmłodszych w trudnych chwilach związanych z wypadkami lub urazami.