7 marca, godzina 10.00

Bist du schon fit in Deutsch?

Dodane przez pawpol dnia śr., 03/18/2020 - 21:57

3 marca 2020 r. uczniowie klas VII i VIII podjęli się napisania testu przygotowującego do „Fit in Deutsch 1”. Jest to organizowany przez Goethe-Institut egzamin dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 16 lat, który potwierdza znajomość języka niemieckiego na podstawowym poziomie A1. Z wyzwaniem najlepiej poradzili sobie: Zosia Maćkowiak z kl. 8 b oraz Wiktor Słabicki i Michał Citkowski z kl. 7 b. Wyniki testu pokazały naszym uczniom, że język niemiecki wcale nie jest taki trudny i niektórzy z nich już postanowili podejść w maju do egzaminu w krakowskiej filii Goethe-Institut, którego zdanie zapewni im uzyskanie międzynarodowego certyfikatu Fit in Deutsch A1. Trzymamy kciuki!