Biegamy z Kilometrami Dobra

Dodane przez pawpol dnia pt., 06/07/2019 - 08:44

1 czerwca 2019 r. zapamiętamy nie tylko jako Dzień Dziecka, ale również jako finał kampanii "Kilometry dobra", podczas którego miłośnicy biegania mieli okazję sprawdzić swoje możliwości w II Biegu Charytatywnym na rzecz PSONI Koło w Przemyślu. Z dumą informujemy, że w kategorii 13-16 lat na podium stanęły nasze dwie siódmoklasistki. Ania Kowalik była druga, a Zosia Maćkowiak zakończyła swój bieg na III miejscu. Gratulujemy!