„Kiedy wiosna przyjdzie do nas, roześmiana i zielona...”

Dodane przez pawpol dnia pt., 03/22/2019 - 09:28

21 marca to dzień, na który czekamy zawsze ze zniecierpliwieniem. Wprawdzie pogoda wciąż płata nam figle, ale wiosenny nastrój udzielił się już większości naszych uczniów. Na powitanie nowej pory roku w naszej szkole zrobiło się wyjątkowo zielono. Nawet wśród nauczycieli można było zauważyć dzisiaj zielone elementy garderoby. Dla uczczenia pierwszego dnia wiosny ogłoszono konkurs na najpiękniejszą wiosenną metamorfozę. Marcelina, Karol i Kacper, którzy zaskarbili sobie największą sympatię jury, otrzymali w nagrodę „dzień bez pytania”, który będą mogli wykorzystać w dowolnym terminie.